Programator czasowy włącznik/wyłącznik

EMI1001

Nowy produkt

Programator czasowy włącznik/wyłącznik

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

37,00 zł brutto

Więcej informacji

PROGRAMATOR CZASOWY

 • PROGRAMATOR CZASOWY – to niezwykle praktyczne urządzenie pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu. Dzięki niemu zautomatyzujesz wiele codziennych czynności, o których często zapominasz np. przy doświetlaniu terrariów i akwariów, zgaszeniu lampki, wyłączeniu grzejnika, klimatyzacji lub bojlera. Możesz podłączyć do niego ładowarkę do telefonu czy lampki świąteczne. Programator o ustalonej wcześniej godzinie wyłącza lub wyłącza podłączone do niego urządzenie. Nasz programator ma, aż tygodniową możliwość zarządzania sekwencjami włączania i wyłączania.
 • OSZCZĘDZA ENERGIĘ - dzięki programatorowi czasowemu możesz zredukować zużycie energii w domu. Nie musisz martwić się, że przed wyjazdem lub wyjściem do pracy zostawisz włączone urządzenie co wpłynie na Twój rachunek za prąd. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, biurze jak i sklepie np. w okresie świątecznym kiedy chcemy aby po zamknięciu witryna z produktami nadal była oświetlona.
 • PROSTY W OBSŁUDZE - urządzenie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze. Posiada 8 przycisków + RESET, dzięki którym w szybki sposób zaprogramujesz działanie urządzeń w swoim domu, biurze na konkretny dzień, godzinę a nawet minutę.
 • CHRONI PRZED ZŁODZIEJEM - programator sprawdzi się również podczas Twojej dłuższej nieobecności. Nie chcesz aby potencjalny złodziej wiedział że nie ma Cię w domu? Zaprogramuj urządzenie tak aby włączało i wyłączało np. lampkę w godzinach, w których zazwyczaj jesteś w domu. Urządzenie posiada akumulator, dzięki któremu nawet przerwa w dostawie prądu nie przerwie jego działania.
 • SPECYFIKACJA - kolor: biały; materiał: poliwęglan / miedź; napięcie: 230V/50 Hz; prąd znamionowy: 16A; temperatura pracy: od 0 do 40°C; bateria: NIMH 1,2V; wymiary (dł/szer/wys): 6/8/13 cm; waga: 0,35 kg; waga w opakowaniu: 0,42 kg.

SPECYFIKACJA

 • kolor: biały
 • materiał: poliwęglan / miedź;
 • napięcie: 230V/50 Hz;
 • prąd znamionowy: 16A;
 • temperatura pracy: od 0 do 40°C;
 • bateria: NIMH 1,2V;
 • wymiary (dł/szer/wys): 6/8/13 cm;
 • waga: 0,35 kg;
 • waga w opakowaniu: 0,42 kg.

Programator czasowy to urządzenie, które będzie przydatne w każdym gospodarstwie domowym, biurze czy sklepie. Dzięki niemu możemy kontrolować dni, godziny, a nawet minuty działania urządzenia, które jest do niego podłączone. Posiada on 8 opisanych przycisków + RESET oraz czytelny wyświetlacz, na którym zobaczyć możemy aktualną godzinę, dzień i program.

Możemy podłączyć do niego wszystkie urządzenia, które zasilane są napięciem 230V np. ogrzewanie, klimatyzacja, bojler czy lampki świąteczne. Nie musisz przejmować się, że w pośpiechu zapomnisz wyłączyć jedno z urządzeń co będzie wiązało się z większym rachunkiem za prąd. Programator pozwoli Ci zautomatyzować wszystko co zasilane jest energią elektryczną. Uchroni Cię także przed potencjalnym złodziejem włączając i wyłączając np. lampkę czy telewizor w godzinach o których zazwyczaj jesteś w domu.

DUŻY I WYRAŹNY WYŚWIETLACZ LCD

Ułatwi odczyt aktualnego programu, godziny i dnia.

TRYB 12 I 24 GODZINNY

Dzięki temu trybowi możesz zaprogramować daną czynność z odstępem 12 lub 24 godzin za pomocą jednego przycisku.

POKAZUJE DZIEŃ I GODZINĘ

Urządzenie może posłużyć również jako zegarek. Na wyświetlaczy znajdują się informacje o aktualnym dniu godzinie oraz minucie.

CZAS ZIMOWY I LETNI

Programator czasowy posiada tryb czasu letniego oraz zimowego, dzięki temu możesz w łatwy i szybki sposób przesunąć godzinę do przodu lub do tyłu.

POSIADA AKUMULATOR

Urządzenie posiada wbudowany akumulator NIMH 1,2V, dzięki czemu nawet gdy zabraknie prądu podtrzyma on działanie podłączonego do niego sprzętu.

CHRONI PRZED ZŁODZIEJEM

Programator sprawdzi się również podczas Twojej dłuższej nieobecności. Nie chcesz, aby potencjalny złodziej wiedział że nie ma Cię w domu? Zaprogramuj urządzenie tak aby włączało i wyłączało lampkę bądź telewizor w godzinach, których zazwyczaj jesteś w domu.

PANEL STEROWANIA

RST/RCL – przywołanie zapisanych lub nadpisywanie programów

WEEK – ustawienie dnia tygodnia w kombinacji z przyciskiem TIMER lub CLOCK

HOUR – ustawienie godziny w kombinacji z przyciskiem TIMER lub CLOCK

MIN – ustawienie minuty w kombinacji z przyciskiem TIMER lub CLOCK

CLOCK – ustawienie bieżącej godziny w kombinacji z WEEK, HOUR, MIN; uruchomienie funkcji czasu letniego (oryginalnie zimowy) w kombinacji z ON/AUTO/OF; wybór trybu 12 lub 24 – godzinnego w kombinacji z TIMER.

RANDOM – włączenie lub wyłączenie trybu losowego

TIMER – ustawianie programów w kombinacji z przyciskami WEEK, HOUR, MIN, wybór trybu 12 lub 24 – godzinnego w kombinacji z CLOCK.

ON/AUTO/OFF – wybór trybu pracy programatora

RESET – kasowanie wszystkich danych z pamięci (aby wykonać reset należy należy włożyć do otworu np. wykałaczkę i przytrzymać 10 sek). Przed 1 użyciem należy zresetować urządzenie.

Opinie

Napisz opinię

Programator czasowy włącznik/wyłącznik

Programator czasowy włącznik/wyłącznik

Programator czasowy włącznik/wyłącznik