Frezy do paznokci diamentowe 30 el.

URO1003

Nowy produkt

Frezy do paznokci diamentowe 30 el.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

14,80 zł brutto

Więcej informacji

FREZY DIAMENTOWE - ZESTAW 30 SZTUK

 • POWŁOKA Z DIAMENTU TECHNICZNEGO – każde z elementów został poddany napylaniu diamentem technicznym, dzięki czemu posiada wytrzymałą powłokę, które umożliwia efektywną pracę na każdym rodzaju materiału.
 • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – zestaw frezów o zróżnicowanych kształtach oraz grubościach gwarantuje sprawne wiercenie, frezowanie oraz grawerowanie w zależności od indywidualnych oczekiwań oraz wymagań materiałowych.
 • SPECYFIKACJA – wymiary zestawu (dł/szer/wys) 14,5/5,8/2cm; waga zestawu 85g.
 • KOMPATYBILNE Z NARZĘDZIAMI ELEKTRYCZNYMI – frezy przystosowane są do użytku z większością wielofunkcyjnych narzędzi obrotowych, zatem można je stosować niezależnie od ich mocy, ilości obrotów oraz kierunku rotacji.
 • PUDEŁKO W ZESTAWIE – komplet znajduje się w estetycznym pudełku z przezroczystą pokrywką, a każde z wierteł posiada specjalną, ciasną przegródkę w wykonanej ze sztywnej pianki przegródce.

SPECYFIKACJA

 • wymiary 1 sztuki frezu (dł): ok. 45mm
 • średnica trzpienia 1 sztuki: ok. 2,3mm
 • wymiary zestawu (dł/szer/wys): 14,5/5,8/2cm
 • waga zestawu: 85g

W ZESTAWIE

 • 30 frezów
 • pudełko

Precyzyjna obróbka materiałów możliwa jest dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi. W przypadku konieczności wykonania frezów, nawierceń bądź grawerów, warto zastosować zestaw frezów z powłoką z diamentu technicznego. Taki rodzaj wykończenia powierzchni poszczególnych elementów kompletu umożliwia pracę na różnego rodzaju materiałach i gwarantuje dokładność oraz pewność prowadzonej obróbki.

W komplecie znajduje się 30 frezów, z których każdy ma odmienny kształt końcówki. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, możliwe jest sprawne wiercenie, frezowanie oraz grawerowanie nawet na najmniejszych elementach. Frezy można z powodzeniem zamontować we wszystkich elektrycznych narzędziach obrotowych, które posiadają głowicę prawidłowo przytrzymującą poszczególne elementy zestawu. W przypadku występowania ewentualnych luzów, przed umiejscowieniem danego frezu w głowicy, należy zamontować na nim opaskę termokurczliwą (brak w zestawie), a dopiero wtedy wsadzić go do narzędzia. Zapobiegnie to luzom, pozwoli na prawidłowe wykonanie pracy i zagwarantuje ochronę obrabianej powierzchni przed ewentualnymi, niekontrolowanymi uszkodzeniami.

Komplet frezów znajduje się w specjalnym pudełku, które posiada przezroczystą pokrywkę oraz specjalny, piankowy wkład z miejscami na poszczególne elementy zestawu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w prosty sposób można korzystać z frezów, odkładać je na miejsce, a także kontrolować ich stan. Pojemnik umożliwia łatwe przechowywanie i transportowanie zestawu. Frezy diamentowe będą pomocne zarówno w domowym warsztacie lub pudełku z narzędziami, jak również w profesjonalnym zakładzie zajmującym się szeroko pojętą obróbką materiałów. Ich zalety docenią nie tylko amatorzy, którzy lubią na własną rękę przeprowadzać w domu, w garażu bądź w warsztacie drobne naprawy i przeróbki, ale także profesjonalni jubilerzy, grawerzy i stolarze, a także artyści rzeźbiarze.

Na naszych pozostałych aukcjach możesz kupić również frezarkę.

Opinie

Napisz opinię

Frezy do paznokci diamentowe 30 el.

Frezy do paznokci diamentowe 30 el.

Frezy do paznokci diamentowe 30 el.

11 innych produktów w tej samej kategorii: